• Padlet

• 05.12.2022 15:23
          • Padlet.
            W ramach pracy zdalnej pokusiłam się o opracowanie, mam nadzieję przydatnego narzędzia, jakim jest padlet.

Co to takiego? To rodzaj wirtualnej tablicy, na której umieszczane są linki z ciekawymi, wartymi zajrzenia informacjami i linkami. Moje notatki ciągle się gdzieś gubią, ważne linki na fejsie lub internecie przelatują, ciężko mi je potem odnaleźć. Pewnie niektórzy z Was też tak mają.

Padlet umożliwia gromadzenie i kontrolę linków, materiałów. Jest prosty w obsłudze. Wczoraj podesłałam go jednej z naszych koleżanek  i uznała go za ciekawy pomysł.

Jak to działa? Wystarczy kliknąć w przesłany przeze mnie link z dostępem do padletu. Wyświetli się wirtualna tablica. Wystarczy przesuwać fiszki w prawo i w lewo, w górę i w dół i otwierać te linki, które was zainteresują.Chcę, aby była ona źródłem informacji dla całej społeczności szkolnej.
            IN
            Padlet - link

• Wyniki konkursu literackiego "Moja szkolna biblioteka - wiersz"

• 04.12.2022 19:37
          • W ramach obchodów Miesiąca Bibliotek Szkolnych nasza biblioteka zaprosiła uczniów do udziału w konkursie literackim  "Moja szkolna biblioteka".

Zadaniem czytelników było napisanie wiersza promującego pracę biblioteki i nauczycieli bibliotekarzy. Dziękujemy za wszystkie nadesłane wiersze.

Komisja w składzie: Anna Iliasiuk, Irena Nestioruk, Agnieszka Omelańczuk nagrodziła następujących uczniów:

Odziały przedszkolne

I miejsce: Dawid Iwanowski 0c