• Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Plakat promujący bibliotekę"

• 04.12.2022 19:47
        •
        • Biblioteka Pedagogiczna im. H. Radlińskiej wraz ze swoimi filiami świętowała 9 października piękny jubileusz 70-lecia działalności. W podniosłym wydarzeniu uczestniczyli  nauczyciele, bibliotekarze oraz przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego województwa mazowieckiego.

Spotkanie jubileuszowe było okazją do ogłoszenia laureatów konkursu plastycznego „Plakat promujący bibliotekę”. Wśród zwycięzców pierwszych miejsc z powiatu łosickiego znaleźli się  uczniowie naszej szkoły: I miejsce zajęła Amelia Poznańska z kl. 8b, II miejsce – Emilia Sikora kl. 4a, III miejsce – Dominik Kozioł kl. 8b zaś wyróżnienie otrzymała  Dominika Wyczółkowska kl. 4a.

Uczniów do konkursu przygotowała p. Ewa Stecka, nauczyciel plastyki. Uroczyste wręczenie dyplomów oraz nagród odbyło się w Bibliotece Pedagogicznej w Łosicach w obecności p. kierownik – Anny Czerko oraz nauczycieli - bibliotekarzy. Konkurs miał na celu nie tylko kształtowanie wrażliwości estetycznej uczniów, czy rozbudzanie ich twórczej inwencji i kreatywności, ale przede wszystkim miał uwrażliwiać czytelniczo i rozwijać indywidualne zdolności plastyczne uczestników.

Gratulujemy!